Најава утакмица

Прва лига

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
9 - ФК Подриње (Jања)ФК Славија (Ист. Сарајево)
9 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Слога (Добој)
9 - ФК Рудар (Приједор)ФК Слобода (Mркоњић Град)
9 - ФК Борац (Шамац)ФК Козара (Градишка)
9 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Борац (Бања Лука)
9 - ФК Дрина (Зворник)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
Друга лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
528.09.2016 - 15:30ФК ОмарскаФК Слобода (Нови Град)
Друга лига "Исток"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
8 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Пролетер (Дворови)
8 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
8 - ФК Mладост (Гацко)ФК Jединство (Брчко)
8 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Губер (Сребреница)
8 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
8 - ФК Леотар (Требиње)ФК Власеница
8 - ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Регионалнa лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
8 - ФК КарановацФК Кладари
8 - ФК Партизан (Костајница)ФК Mладост (Котор Варош)
8 - ФК ФСА (Приједор)ФК Прогрес (Кнежево)
8 - ФК ЧелинацФК Слога ДИ (Горњи Подградци)
8 - ФК Дубраве (Градишка)ФК Напријед (Бања Лука)
8 - ФК Лијевче (Нова Топола)ОФК Лауш (Бања Лука)
8 - ФК Раван (Mеђеђа)ФК Брдо (Приједор)
Регионалнa лига "Центар"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
8 - ФК ВрањакФК Звијезда (Какмуж)
8 - ФК Наша крила (Костајница)ОФК Придјел Доњи
8 - ФК РуданкаФК Црвена звијезда (Обудовац)
8 - ФК Озрен (Пакленица)ФК Слога (Дуго Поље)
8 - ФК СкугрићФК Лијешће
8 - ФК Хајдук (Баткуша)ФК Требава (Осјечани)
8 - ФК Будућност (Горња Слатина)ОФК Полет 1926 (Брод)
Регионална лига - Исток

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
801.10.2016 - 15:30ФК ЛокањФК Шековићи
801.10.2016 - 15:30ФК Братство (Братунац)ФК Подриње (Тршић)
801.10.2016 - 15:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Задругар (Доње Црњелово)
801.10.2016 - 15:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Локомотива (Брчко)
801.10.2016 - 15:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Mилићи
801.10.2016 - 15:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Трновица
801.10.2016 - 15:30ФК Раднички (Каракај)ФК Рудар (Угљевик)
801.10.2016 - 15:30ФК Будућност (Пилице)ФК Mладост (Велика Обарска)
Регионалнa лига "Југ"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
401.10.2016 - 15:30ФК Жељезница (Трново)ФК Романија (Пале)
Женска лига фудбала

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
309.10.2016 - ЖФК СоколацЖФК Mладост (Рогатица)
309.10.2016 - ЖФК Дрина (Зворник)ЖФК Челик (Добој)
309.10.2016 - ЖФК Слога Какмуж (Петрово)УЖНК Центар Ред-Стар Спорт (Брчко)
416.10.2016 - 15:00ЖФК Mладост (Рогатица)УЖНК Центар Ред-Стар Спорт (Брчко)
Куп ФС РС

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске лиге БиХ - група "запад"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
828.09.2016 - 12:00ФК Крајина (Цазин)ФК Борац (Бања Лука)
829.09.2016 - 16:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Слобода (Нови Град)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
829.09.2016 - 14:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Слобода (Нови Град)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер А"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
728.09.2016 - 16:30ФК Борац (Шамац)ФК Mодрича

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
728.09.2016 - 14:30ФК Борац (Шамац)ФК Mодрича
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер Б"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
909.10.2016 - 12:00ФК Слога (Симин Хан)ФК Будућност (Бановићи)
909.10.2016 - 12:00ФК Дрина (Зворник)ФК Подриње (Jања)
909.10.2016 - 12:00ОФК Градина (Сребреник)ФК Раднички (Лукавац)
909.10.2016 - 12:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)ФК Слога (Тојшићи)
10 - ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)ФК Раднички (Лукавац)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
909.10.2016 - 10:00ФК Слога (Симин Хан)ФК Будућност (Бановићи)
909.10.2016 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Подриње (Jања)
909.10.2016 - 10:00ОФК Градина (Сребреник)ФК Раднички (Лукавац)
909.10.2016 - 10:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)ФК Слога (Тојшићи)
10 - ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)ФК Раднички (Лукавац)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Запад"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
128.09.2016 - 14:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Жељезничар (Бања Лука)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
128.09.2016 - 16:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Жељезничар (Бања Лука)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Центар"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
608.10.2016 - 10:00ФК Озрен (Петрово)ФК Mинерал (Бања Врућица)
609.10.2016 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ОФК Полет 1926 (Брод)
608.10.2016 - 10:00ФК Слога (Добој)ФК Борац (Шамац)
608.10.2016 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Пролетер (Теслић)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
229.10.2016 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Борац (Шамац)
608.10.2016 - 12:00ФК Озрен (Петрово)ФК Mинерал (Бања Врућица)
609.10.2016 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)ОФК Полет 1926 (Брод)
608.10.2016 - 12:00ФК Слога (Добој)ФК Борац (Шамац)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Исток"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
608.10.2016 - 10:00ФК Радник (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)
608.10.2016 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Рудар (Угљевик)
608.10.2016 - 10:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
608.10.2016 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Подриње (Jања)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
608.10.2016 - 12:00ФК Радник (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)
608.10.2016 - 12:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Рудар (Угљевик)
608.10.2016 - 12:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
608.10.2016 - 12:00ФК Дрина (Зворник)ФК Подриње (Jања)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Југ"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Хан ПијесакФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1 - ФК РудоФК Фамос (Ист. Илиџа)
5 - ФК СоколацФК Mладост (Рогатица)
5 - ФК РудоФК Хан Пијесак

Група "Сарајево-Романија" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
428.09.2016 - 16:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Фамос (Ист. Илиџа)

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
1 - ФК Хан ПијесакФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Романија (Пале)
1 - ФК РудоФК Фамос (Ист. Илиџа)

Група "Херцеговина" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Херцеговац (Билећа)
3 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Гацко)
5 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Гацко)

Група "Херцеговина" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Херцеговац (Билећа)
3 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Гацко)
5 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Гацко)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Херцеговац (Билећа)
3 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Гацко)
5 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Гацко)

Последње додато

delegiranje23|09
09:49
Делегирана службена лица: РЛ Југ - 3. колоdownload
delegiranje23|09
09:48
Делегирана службена лица: РЛ Центар - 7. колоdownload
delegiranje22|09
13:08
Делегирана службена лица: РЛ Исток - 7. колоdownload
delegiranje22|09
09:03
Делегирана службена лица: ОКЛ Центар - 5. колоdownload
delegiranje22|09
09:02
Делегирана службена лица: ОЛ БиХ Запад - 8. колоdownload
Dokumenti - Документи Delegiranje - Делегирањa Fudbal - Сл. гласник Arhiva - Архива

Рекламе & Линкови