Најава утакмица

Прва лига

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
5 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Славија (Ист. Сарајево)
5 - ФК Слога (Добој)ФК Козара (Градишка)
5 - ФК Подриње (Jања)ФК Борац (Бања Лука)
5 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
5 - ФК Рудар (Приједор)ФК Дрина (Зворник)
5 - ФК Борац (Шамац)ФК Сутјеска (Фоча)
Друга лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
4 - ФК Jединство (Жеравица)ФК Mладост (Доња Слатина)
4 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Омарска
4 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Mодрича
4 - ФК Слога (Трн)ФК Борац (Коз. Дубица)
4 - ФК Жељезничар (Добој)ФК Слога (Србац)
4 - ФК Озрен (Петрово)ФК Лакташи
4 - ФК БСК (Бања Лука)ФК Љубић (Прњавор)
4 - ФК Жељезничар (Бања Лука)ФК Пролетер (Теслић)
Друга лига "Исток"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
4 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Jединство (Брчко)
4 - ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Губер (Сребреница)
4 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
4 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Власеница
4 - ФК Mладост (Гацко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)
4 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Богутово Село)
4 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Бродац)
Регионалнa лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Жупа (Mилосавци)ФК Челинац
2 - ФК Дубраве (Градишка)ФК Жупа (Mилосавци)
3 - ФК Жупа (Mилосавци)ФК Карановац
4 - ФК КарановацФК Прогрес (Кнежево)
4 - ФК Mладост (Котор Варош)ФК Слога ДИ (Горњи Подградци)
4 - ФК КладариФК Напријед (Бања Лука)
4 - ФК Партизан (Костајница)ФК Гомјеница (Приједор)
Регионалнa лига "Центар"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
331.08.2016 - 17:00ФК Требава (Осјечани)ФК Звијезда (Какмуж)
Регионална лига - Исток

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
331.08.2016 - 16:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Задругар (Доње Црњелово)
Регионалнa лига "Југ"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске лиге БиХ - група "запад"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
504.09.2016 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Рудар (Приједор)
504.09.2016 - 12:00НК Слога (Босанска Отока)НК Подгрмеч (Сански Mост)
504.09.2016 - 12:00ФК Жељезничар (Бања Лука)ФК Крајина (Цазин)
504.09.2016 - 12:00ГНК Братство (Босанска Крупа)НК Jединство (Бихаћ)
504.09.2016 - 12:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Козара (Градишка)
504.09.2016 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Слобода (Mркоњић Град)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
504.09.2016 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Рудар (Приједор)
504.09.2016 - 10:00НК Слога (Босанска Отока)НК Подгрмеч (Сански Mост)
504.09.2016 - 10:00ФК Жељезничар (Бања Лука)ФК Крајина (Цазин)
504.09.2016 - 10:00ГНК Братство (Босанска Крупа)НК Jединство (Бихаћ)
504.09.2016 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Козара (Градишка)
504.09.2016 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Слобода (Mркоњић Град)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер А"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
504.09.2016 - 12:00НК Братство (Грачаница)УФК Илићка 01 (Брчко)
504.09.2016 - 12:00НК Звијезда (Градачац)ФК Текстилац (Дервента)
504.09.2016 - 12:00ФК Слога (Добој)ФК Mодрича
504.09.2016 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Шамац)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
504.09.2016 - 10:00НК Братство (Грачаница)УФК Илићка 01 (Брчко)
504.09.2016 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ФК Текстилац (Дервента)
504.09.2016 - 10:00ФК Слога (Добој)ФК Mодрича
504.09.2016 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Шамац)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер Б"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
531.08.2016 - 12:00НК Славен (Живинице)ФК Слога (Тојшићи)
201.09.2016 - 17:00ОФК Градина (Сребреник)ФК Будућност (Бановићи)
504.09.2016 - 12:00ФК Будућност (Бановићи)ФК Раднички (Лукавац)
504.09.2016 - 12:00ФК Слога (Симин Хан)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
504.09.2016 - 12:00ФК Дрина (Зворник)ОФК Градина (Сребреник)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
531.08.2016 - 10:00НК Славен (Живинице)ФК Слога (Тојшићи)
201.09.2016 - 15:00ОФК Градина (Сребреник)ФК Будућност (Бановићи)
504.09.2016 - 10:00ФК Будућност (Бановићи)ФК Раднички (Лукавац)
504.09.2016 - 10:00ФК Слога (Симин Хан)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
504.09.2016 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ОФК Градина (Сребреник)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Запад"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
131.08.2016 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Жељезничар (Бања Лука)
131.08.2016 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)
131.08.2016 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Козара (Градишка)
203.09.2016 - 10:00ФК Жељезничар (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)
203.09.2016 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Слобода (Mркоњић Град)
203.09.2016 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Борац (Бања Лука)
203.09.2016 - 10:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Слобода (Нови Град)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
131.08.2016 - 14:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Жељезничар (Бања Лука)
131.08.2016 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)
131.08.2016 - 12:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Козара (Градишка)
203.09.2016 - 12:00ФК Жељезничар (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)
203.09.2016 - 12:00ФК Рудар (Приједор)ФК Слобода (Mркоњић Град)
203.09.2016 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Борац (Бања Лука)
203.09.2016 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Слобода (Нови Град)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Центар"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
130.08.2016 - 10:00ФК Слога (Добој)ФК Озрен (Петрово)
203.09.2016 - 10:00ФК MодричаФК Пролетер (Теслић)
203.09.2016 - 10:00ФК Озрен (Петрово)ФК Жељезничар (Добој)
203.09.2016 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Слога (Добој)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
130.08.2016 - 12:00ФК Слога (Добој)ФК Озрен (Петрово)
203.09.2016 - 12:00ФК MодричаФК Пролетер (Теслић)
203.09.2016 - 12:00ФК Озрен (Петрово)ФК Жељезничар (Добој)
203.09.2016 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Слога (Добој)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Исток"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
131.08.2016 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
203.09.2016 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
203.09.2016 - 10:00ФК Рудар (Угљевик)ФК Подриње (Jања)
203.09.2016 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина (Зворник)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
131.08.2016 - 12:00ФК Подриње (Jања)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
203.09.2016 - 12:00ФК Радник (Бијељина)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
203.09.2016 - 12:00ФК Рудар (Угљевик)ФК Подриње (Jања)
203.09.2016 - 12:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина (Зворник)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Југ"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
1 - ФК Хан ПијесакФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1 - ФК СоколацФК Романија (Пале)
1 - ФК РудоФК Фамос (Ист. Илиџа)

Група "Сарајево-Романија" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
1 - ФК Хан ПијесакФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Романија (Пале)
1 - ФК РудоФК Фамос (Ист. Илиџа)

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
1 - ФК Хан ПијесакФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Романија (Пале)
1 - ФК РудоФК Фамос (Ист. Илиџа)

Група "Херцеговина" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mладост (Гацко)
1 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Херцеговац (Билећа)
1 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Леотар (Требиње)

Група "Херцеговина" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mладост (Гацко)
1 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Херцеговац (Билећа)
1 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Леотар (Требиње)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mладост (Гацко)
1 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Херцеговац (Билећа)
1 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Леотар (Требиње)

Последње додато

delegiranje26|08
12:29
Делегирана службена лица: ОКЛ Исток - 1. колоdownload
bilteni25|08
15:26
Службени гласник бр. 12 од 26.8.2016download
delegiranje25|08
09:50
Делегирана службена лица: РЛ Исток - 3. колоdownload
delegiranje25|08
09:00
Делегирана службена лица: РЛ Центар - 3. колоdownload
delegiranje24|08
20:51
Делегирана службена лица: РЛ Запад - 3. колоdownload
Dokumenti - Документи Delegiranje - Делегирање Fudbal - Сл. гласник Arhiva - Архива

Рекламе & Линкови