Најава утакмица

Прва лига

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
12 - ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Дрина (Зворник)
12 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Сутјеска (Фоча)
12 - ФК Рудар (Приједор)ФК Подриње (Jања)
12 - СДФК Слога (Добој)ФК Напредак (Доњи Шепак)
12 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Текстилац Корт (Дервента)
12 - ФК Козара (Градишка)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
Друга лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
12 - ФК Mодрича АлфаФК Пролетер (Теслић)
12 - ФК ОмарскаФК Слога (Трн)
12 - ФК Борац (Шамац)ФК Дубраве (Градишка)
12 - ФК ЛакташиФК БСК (Бања Лука)
12 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Жељезничар (Добој)
12 - ФК Jединство (Жеравица)ФК Mладост (Доња Слатина)
12 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Врањак
12 - ФК Слога (Србац)ФК Озрен (Петрово)
Друга лига "Исток"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
12 - ФК Mладост (Богутово Село)ФК Пролетер (Дворови)
12 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
12 - ФК Губер (Сребреница)ФК Будућност (Пилица)
12 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)
12 - ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Jединство (Брчко)
12 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
12 - ФК Mладост (Гацко)ФК Леотар (Требиње)
Регионалнa лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1227.10.2017 - 14:30ФК Напријед (Бања Лука)ФК Mилан (Косјерово)
1228.10.2017 - 14:30ФК Лијевче (Нова Топола)ФК ФСА (Приједор)
1228.10.2017 - 14:30ФК Mладост (Котор Варош)ФК Горица (Шипово)
1229.10.2017 - 14:30ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Карановац
1229.10.2017 - 14:30ФК Брдо (Хамбарине)ОФК Лауш (Бања Лука)
1229.10.2017 - 14:30ФК Партизан (Костајница)ФК Кладари
1229.10.2017 - 14:30ФК ЧелинацФК Раван (Mеђеђа)
1229.10.2017 - 14:30ФК Слога (Саничани)ФК Прогрес (Кнежево)
Регионалнa лига "Центар"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1228.10.2017 - 14:30ОФК Придјел (Придјел Доњи)ФК Требава (Осјечани)
1228.10.2017 - 14:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Будућност (Горња Слатина)
1229.10.2017 - 14:30ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Слога (Jакеш)
1229.10.2017 - 14:30ФК Хајдук (Баткуша)ФК Скугрић
1229.10.2017 - 14:30ФК Црвена звијезда (Обудовац)ФК Слога (Дуго Поље)
1229.10.2017 - 14:30ФК РуданкаФК Озрен (Пакленица)
1229.10.2017 - 14:30ФК Звијезда (Какмуж)ФК Наша крила (Костајница)
Регионална лига - Исток

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1228.10.2017 - 14:30ФК ЛокањФК Mилићи
1229.10.2017 - 14:30ФК ШековићиФК Власеница
1229.10.2017 - 14:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Jединство (Роћевић)
1229.10.2017 - 14:30ФК Подриње (Тршић)ФК Челопек
1229.10.2017 - 14:30ФК Раднички (Каракај)ФК Mајевица (Лопаре)
1229.10.2017 - 14:30ФК ТрновицаФК Братство (Братунац)
1229.10.2017 - 14:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Партизан (Доња Трнова)
1229.10.2017 - 14:30ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Задругар (Доње Црњелово)
Регионалнa лига "Југ"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
525.10.2017 - 15:30ФК Романија (Пале)ФК Хан Пијесак
126.10.2017 - 15:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Жељезница (Трново)
Женска лига фудбала

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
6 - УЖНК Центар Ред Стар (Брчко)ЖФК Олимпик (Брчко)
6 - ЖФК Дрина (Зворник)ЖФК Соколац
Куп ФС РС

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске лиге БиХ - група "Запад"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
925.10.2017 - 15:00НК Jединство (Бихаћ)НК Слога (Отока)
925.10.2017 - 12:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Слобода (Нови Град)
1129.10.2017 - 12:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)
1129.10.2017 - 12:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Крајина (Цазин)
1129.10.2017 - 12:00НК Крајишник (Велика Кладуша)НК Jединство (Бихаћ)
1129.10.2017 - 12:00ФК Рудар (Приједор)ФК Слобода (Mркоњић Град)
1129.10.2017 - 12:00НК Слога (Отока)ФК Слобода (Нови Град)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
925.10.2017 - 10:00НК Jединство (Бихаћ)НК Слога (Отока)
925.10.2017 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Слобода (Нови Град)
1129.10.2017 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)
1129.10.2017 - 10:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Крајина (Цазин)
1129.10.2017 - 10:00НК Крајишник (Велика Кладуша)НК Jединство (Бихаћ)
1129.10.2017 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Слобода (Mркоњић Град)
1129.10.2017 - 10:00НК Слога (Отока)ФК Слобода (Нови Град)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер А"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1129.10.2017 - 12:00НК Братство (Грачаница)ФК Борац (Шамац)
1129.10.2017 - 12:00ФК Jединство (Брчко)НК Звијезда (Градачац)
1129.10.2017 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац Корт (Дервента)
1129.10.2017 - 12:00ФК Mодрича АлфаУФК Илићка 01 (Брчко)
1129.10.2017 - 12:00ХНК ОрашјеСДФК Слога (Добој)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1129.10.2017 - 10:00НК Братство (Грачаница)ФК Борац (Шамац)
1129.10.2017 - 10:00ФК Jединство (Брчко)НК Звијезда (Градачац)
1129.10.2017 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац Корт (Дервента)
1129.10.2017 - 10:00ФК Mодрича АлфаУФК Илићка 01 (Брчко)
1129.10.2017 - 10:00ХНК ОрашјеСДФК Слога (Добој)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер Б"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1129.10.2017 - 12:00ФК Слога (Симин Хан)ОФК Градина (Сребреник)
1129.10.2017 - 12:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Будућност (Бановићи)
1129.10.2017 - 12:00ФК Дрина (Зворник)ФК Раднички (Лукавац)
1129.10.2017 - 12:00ФК Слога (Тојшићи)ОФК Слога (Горње Црњелово)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1129.10.2017 - 10:00ФК Слога (Симин Хан)ОФК Градина (Сребреник)
1129.10.2017 - 10:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Подриње (Jања)
1129.10.2017 - 10:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Будућност (Бановићи)
1129.10.2017 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Раднички (Лукавац)
1129.10.2017 - 10:00ФК Слога (Тојшићи)ОФК Слога (Горње Црњелово)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Запад"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1028.10.2017 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Жељезничар (Добој)
1028.10.2017 - 10:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Пролетер (Теслић)
1028.10.2017 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Козара (Градишка)
1028.10.2017 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ОФК Полет 1926 (Брод)
1028.10.2017 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1028.10.2017 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Mодрича Алфа

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1028.10.2017 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Жељезничар (Добој)
1028.10.2017 - 12:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Пролетер (Теслић)
1028.10.2017 - 12:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Козара (Градишка)
1028.10.2017 - 12:00ФК Рудар (Приједор)ОФК Полет 1926 (Брод)
1028.10.2017 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1028.10.2017 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Mодрича Алфа
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Центар"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
4 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Врањак
5 - ФК ВрањакФК Озрен (Петрово)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
4 - ФК Жељезничар (Добој)ФК Озрен (Петрово)
4 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Врањак
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Исток"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1128.10.2017 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Jединство (Брчко)
1128.10.2017 - 10:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Подриње (Jања)
1128.10.2017 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Напредак (Доњи Шепак)
1128.10.2017 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Борац (Шамац)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1128.10.2017 - 12:00ФК Дрина (Зворник)ФК Jединство (Брчко)
1128.10.2017 - 12:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Подриње (Jања)
1128.10.2017 - 12:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Напредак (Доњи Шепак)
1128.10.2017 - 12:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Борац (Шамац)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Југ"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
624.10.2017 - 16:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
626.10.2017 - 16:00ФК Хан ПијесакФК Славија (Ист. Сарајево)

Група "Херцеговина" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
828.10.2017 - 10:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Гацко)
829.10.2017 - 13:00ФК Леотар (Требиње)ФК Херцеговац (Билећа)

Група "Херцеговина" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
828.10.2017 - 11:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Сутјеска (Фоча)
829.10.2017 - 11:30ФК Леотар (Требиње)ФК Херцеговац (Билећа)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
828.10.2017 - 10:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Сутјеска (Фоча)
829.10.2017 - 10:00ФК Леотар (Требиње)ФК Херцеговац (Билећа)
Лиге футсала


Прва лига футсала

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
104.11.2017 - 17:00КMФ Сократес (Бања Лука)КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
104.11.2017 - 17:00КMФ Котор ВарошКMФ Љубиње
104.11.2017 - 17:00КMФ УгљевикКMФ Jахорина (Пале)
104.11.2017 - 17:00КMФ ЧелинацКMФ Љубић (Прњавор)


Друга лига футсала - група 1

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост


Друга лига футсала - група 2

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

Последње додато

bilteni20|10
16:15
Службени гласник ФС РС бр. 24 од 20. октобра 2017.download
delegiranje20|10
12:01
Делегирана службена лица: РЛ Центар - 11. колоdownload
delegiranje19|10
11:53
Делегирана службена лица: РЛ Исток - 11. колоdownload
delegiranje18|10
14:27
Делегирана службена лица: РЛ Запад - 11. колоdownload
delegiranje18|10
12:29
Делегирана службена лица: РЛ Запад - 10. колоdownload
Dokumenti - Документи Delegiranje - Делегирањa Fudbal - Сл. гласник Arhiva - Архива

Рекламе & Линкови