ПОРАЗ У СУБОТИЦИ У 92. МИНУТУ

- Зоран Вајкић

Репрезентација РС  У-21  поражена је на гостовању у Суботици  од  суперлигаша Србије , Спартака ЖК  резултатом 1:0.   Побједник је одлучен у судиској надокнади времена  у 92. минуту.

Везиста Спартак  Давид Главчић силовито је шутирао са преко 25 метара и послао лопту у саме рашље за тријумф домаћина.

Репрезентација РС  У-21  имала је лијепу прилику  средином првог полувремена да дође у вођство.   Нападач Слоге (Д) Јово Лукић  је вјешто  упослио Дамјана Крајишника везисту Звијезде 09 али је његов шут са гол линије изблокирао Немања Дунђерски, избацујући лопту са гол линије у поље.

Оба тренера Александар Велимировић и Слободан Старчевић могу бити задовољни приказаном игром без обзира на минималан тријумф  домаћина.

Репрезентација РС  У-21 одиграла је пријатељску утакмицу у склопу  обиљежавања  25. година Фудбалског савеза Републике Српске а а суперлигаш Србије Спартак ЖК  искористио је паузу у првенству да угости  пријатеље из Републике Српске.

СПАРТАК – РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА РС У-21  1:0 ( 0:0)

СПАРТАК ЖК: Н. Јовић, Лучић, Антунић, Главчић, Пантић, Дунђерски, Шормаз, Медић, Л. Јовић,Томовић, Радовановић. Играли су  још: Стаменковић, Матијевић, Павловић, Цвијић.    Тренер: Александар Велимировић.

РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА РС  У-21:  Илић, Давидовић, Петровић, Карјашевић, Деспотовић, Максимовић, Стјепановић,  Војиновић, Лукић, Крајишник,  Гаврановић, . Играли су још: Пуповац, Јекић, Ивановић, Петковић, Остојић, Бешировић,  Поповић, Малиновић, Босанчић, Шамара, Лолић.  Селектор: Слободан Старчевић.