Najava utakmica

Prva liga - Liga za prvaka

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
8 - FK Rudar (Prijedor)FK Tekstilac Kort (Derventa)
8 - FK Drina (Zvornik)FK Borac (Banja Luka)
8 - FK Podrinje (Janja)FK Kozara (Gradiška)
Prva liga - Liga za ostanak

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
8 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)FK Borac (Šamac)
8 - FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)
8 - FK Sutjeska (Foča)SDFK Sloga (Doboj)
Druga liga "Zapad"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
28 - FK Jedinstvo (Žeravica)FK Borac (Koz. Dubica)
28 - FK Sloga (Srbac)FK Modriča Maksima
28 - FK LaktašiFK Omarska
28 - FK Ljubić (Prnjavor)FK Mladost (Donja Slatina)
28 - FK Proleter (Teslić)FK Mineral (Banja Vrućica)
28 - FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Sloboda (Novi Grad)
28 - FK BSK (Banja Luka)FK Sloga (Trn)
28 - FK Ozren (Petrovo)FK Željezničar (Doboj)
Druga liga "Istok"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2731.05.2017 - 17:30FK Sloga Junajted (Bijeljina)FK Leotar (Trebinje)
28 - FK Mladost (Rogatica)FK Vlasenica
28 - FK Famos (Ist. Ilidža)FK Drina HE (Višegrad)
28 - FK Mladost (Bogutovo Selo)FK Guber (Srebrenica)
28 - FK Jedinstvo (Brodac)FK Jedinstvo (Brčko)
28 - FK Napredak (Donji Šepak)FK Sloga Junajted (Bijeljina)
28 - FK Leotar (Trebinje)FK Proleter (Dvorovi)
Regionalna liga "Zapad"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
28 - FK KaranovacFK Gomjenica (Prijedor)
28 - OFK Lauš (Banja Luka)FK Naprijed (Banja Luka)
28 - FK Brdo (Hambarine)FK Sloga DIPO (Donji Podgradci)
28 - FK Ravan (Međeđa)FK Progres (Kneževo)
28 - FK Lijevče (Nova Topola)FK Mladost (Kotor Varoš)
28 - FK Dubrave (Gradiška)FK Partizan (Kostajnica)
28 - FK ČelinacFK FSA (Prijedor)
Regionalna liga "Centar"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2528.05.2017 - 17:30FK RudankaFK Vranjak
2528.05.2017 - 17:30FK Naša krila (Kostajnica)FK Ozren (Paklenica)
2528.05.2017 - 17:30FK Zvijezda (Kakmuž)FK Skugrić
2528.05.2017 - 17:30OFK Pridjel (Pridjel Donji)FK Hajduk (Batkuša)
2528.05.2017 - 17:30FK Crvena zvijezda (Obudovac)FK Budućnost (Gornja Slatina)
2528.05.2017 - 17:30FK Sloga (Dugo Polje)OFK Polet 1926 (Brod)
2528.05.2017 - 17:30FK LiješćeFK Trebava (Osječani)
Regionalna liga - Istok

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
28 - FK LokanjFK Trnovica
28 - FK Rudar (Ugljevik)FK Milići
28 - FK Mladost (Velika Obarska)FK Lokomotiva (Brčko)
28 - FK Budućnost (Pilica)FK Zadrugar (Donje Crnjelovo)
28 - FK Radnički (Karakaj)FK Podrinje (Tršić)
28 - OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)FK Šekovići
28 - FK Omladinac (Potočari)FK Bratstvo (Bratunac)
Regionalna liga "Јug"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1028.05.2017 - 17:00FK Željeznica (Trnovo)FK Stakorina (Čajniče)
1028.05.2017 - 17:00OFK PodgrabFK Rudo
Ženska liga fudbala

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
924.05.2017 - 15:00ŽFK Drina (Zvornik)ŽFK Sokolac
627.05.2017 - 16:00ŽFK Mladost (Rogatica)ŽFK Čelik (Doboj)
1028.05.2017 - 16:00ŽFK SokolacŽFK Sloga Kakmuž (Petrovo)
Kup FS RS

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
524.05.2017 - 17:15FK Leotar (Trebinje)FK Radnik (Bijeljina)
Omladinske lige BiH - grupa "zapad"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2123.05.2017 - 18:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)NK Podgrmeč (Sanski Most)
2228.05.2017 - 12:00FK Rudar (Prijedor)GNK Bratstvo (Bos. Krupa)
2228.05.2017 - 12:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Sloboda (Novi Grad)
2228.05.2017 - 12:00NK Sloga (Otoka)FK Borac (Banja Luka)
2228.05.2017 - 12:00FK Ljubić (Prnjavor)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)
2228.05.2017 - 12:00NK Podgrmeč (Sanski Most)FK Kozara (Gradiška)
2228.05.2017 - 12:00FK Krajina (Cazin)NK Jedinstvo (Bihać)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2123.05.2017 - 16:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)NK Podgrmeč (Sanski Most)
2228.05.2017 - 10:00FK Rudar (Prijedor)GNK Bratstvo (Bos. Krupa)
2228.05.2017 - 10:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Sloboda (Novi Grad)
2228.05.2017 - 10:00NK Sloga (Otoka)FK Borac (Banja Luka)
2228.05.2017 - 10:00FK Ljubić (Prnjavor)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)
2228.05.2017 - 10:00NK Podgrmeč (Sanski Most)FK Kozara (Gradiška)
2228.05.2017 - 10:00FK Krajina (Cazin)NK Jedinstvo (Bihać)
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever A"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2724.05.2017 - 18:00FK Tekstilac Kort (Derventa)NK Bratstvo (Gračanica)
2724.05.2017 - 18:00FK Borac (Šamac)SDFK Sloga (Doboj)
2724.05.2017 - 18:00FK Proleter (Teslić)NK Zvijezda (Gradačac)
2724.05.2017 - 18:00UFK Ilićka 01 (Brčko)HNK Orašje

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2724.05.2017 - 16:00FK Tekstilac Kort (Derventa)NK Bratstvo (Gračanica)
2724.05.2017 - 16:00FK Borac (Šamac)SDFK Sloga (Doboj)
2724.05.2017 - 16:00FK Proleter (Teslić)NK Zvijezda (Gradačac)
2724.05.2017 - 16:00UFK Ilićka 01 (Brčko)HNK Orašje
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever B"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2724.05.2017 - 12:00FK Radnički (Lukavac)FK Budućnost (Banovići)
2724.05.2017 - 18:00FK Podrinje (Janja)OFK Gradina (Srebrenik)
2725.05.2017 - 18:00NK Slaven (Živinice)FK Drina (Zvornik)
2725.05.2017 - 18:00FK Sloga (Simin Han)FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2724.05.2017 - 10:00FK Radnički (Lukavac)FK Budućnost (Banovići)
2724.05.2017 - 16:00FK Podrinje (Janja)OFK Gradina (Srebrenik)
2725.05.2017 - 16:00NK Slaven (Živinice)FK Drina (Zvornik)
2725.05.2017 - 16:00FK Sloga (Simin Han)FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Zapad"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2127.05.2017 - 10:00FK Ljubić (Prnjavor)FK Sloboda (Novi Grad)
2127.05.2017 - 10:00FK Kozara (Gradiška)FK Rudar (Prijedor)
2127.05.2017 - 10:00FK Krupa (Krupa na Vrbasu)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
2127.05.2017 - 10:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Borac (Banja Luka)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
21 - FK Kozara (Gradiška)FK Rudar (Prijedor)
21 - FK Krupa (Krupa na Vrbasu)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
21 - FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Borac (Banja Luka)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Centar"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1827.05.2017 - 10:00FK Proleter (Teslić)OFK Polet 1926 (Brod)
1827.05.2017 - 10:00FK Željezničar (Doboj)FK Mineral (Banja Vrućica)
1827.05.2017 - 10:00SDFK Sloga (Doboj)FK Modriča Maksima
1827.05.2017 - 10:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Ozren (Petrovo)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1827.05.2017 - 12:00FK Proleter (Teslić)OFK Polet 1926 (Brod)
1827.05.2017 - 12:00FK Željezničar (Doboj)FK Mineral (Banja Vrućica)
1827.05.2017 - 12:00SDFK Sloga (Doboj)FK Modriča Maksima
1827.05.2017 - 12:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Ozren (Petrovo)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Istok"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2127.05.2017 - 10:00FK Drina (Zvornik)FK Podrinje (Janja)
2127.05.2017 - 10:00UFK Ilićka 01 (Brčko)FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)
2127.05.2017 - 10:00FK Lokomotiva (Brčko)OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)
2127.05.2017 - 10:00FK Rudar (Ugljevik)FK Radnik (Bijeljina)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2127.05.2017 - 12:00UFK Ilićka 01 (Brčko)FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)
2127.05.2017 - 12:00FK Lokomotiva (Brčko)OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Јug"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
5 - FK RudoFK Han Pijesak
10 - OFK Glasinac 2011 (Sokolac)FK Sokolac
13 - FK Romanija (Pale)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)

Група "Сарајево-Романија" - Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
3 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)
5 - FK RudoFK Han Pijesak
6 - FK Han PijesakFK Famos (Ist. Ilidža)
6 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)FK Rudo

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1 - OFK Glasinac 2011 (Sokolac)FK Mladost (Rogatica)
3 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)
10 - OFK Glasinac 2011 (Sokolac)FK Slavija (Ist. Sarajevo)
11 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)FK Han Pijesak

Група "Херцеговина" - Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2023.05.2017 - 13:00FK Mladost (Gacko)FK Velež (Nevesinje)
2023.05.2017 - 16:00FK Stakorina (Čajniče)FK Leotar (Trebinje)

Група "Херцеговина" - Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2023.05.2017 - 11:30FK Mladost (Gacko)FK Velež (Nevesinje)
2023.05.2017 - 15:00FK Stakorina (Čajniče)FK Leotar (Trebinje)
2023.05.2017 - 17:00FK Sutjeska (Foča)FK Hercegovac (Bileća)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2023.05.2017 - 10:00FK Mladost (Gacko)FK Velež (Nevesinje)
2023.05.2017 - 15:30FK Sutjeska (Foča)FK Hercegovac (Bileća)

Poslednje dodato

bilteni19|05
20:59
Službeni glasnik br. 10 od 19. maja 2017. godinedownload
dokumenti18|05
14:00
Izmjene i dopune Odluke o imenovanju Komisijadownload
delegiranje18|05
13:59
Delegirana službena lica: 1. liga (za prvaka i za ostanak) - 7. kolodownload
delegiranje18|05
13:58
Delegirana službena lica: OKL Istok - 20. kolodownload
delegiranje18|05
13:57
Delegirana službena lica: OKL Centar - 17. kolodownload
Dokumenti - Dokumenti Delegiranje - Delegiranja Fudbal - Sl. glasnik Arhiva - Arhiva

Reklame & Linkovi