Najava utakmica

Prva liga

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
12 - FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)FK Drina (Zvornik)
12 - FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Sutjeska (Foča)
12 - FK Rudar (Prijedor)FK Podrinje (Janja)
12 - SDFK Sloga (Doboj)FK Napredak (Donji Šepak)
12 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)FK Tekstilac Kort (Derventa)
12 - FK Kozara (Gradiška)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
Druga liga "Zapad"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
12 - FK Modriča AlfaFK Proleter (Teslić)
12 - FK OmarskaFK Sloga (Trn)
12 - FK Borac (Šamac)FK Dubrave (Gradiška)
12 - FK LaktašiFK BSK (Banja Luka)
12 - FK Sloboda (Novi Grad)FK Željezničar (Doboj)
12 - FK Jedinstvo (Žeravica)FK Mladost (Donja Slatina)
12 - FK Ljubić (Prnjavor)FK Vranjak
12 - FK Sloga (Srbac)FK Ozren (Petrovo)
Druga liga "Istok"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
12 - FK Mladost (Bogutovo Selo)FK Proleter (Dvorovi)
12 - FK Mladost (Rogatica)FK Sloga Junajted (Bijeljina)
12 - FK Guber (Srebrenica)FK Budućnost (Pilica)
12 - UFK Ilićka 01 (Brčko)FK Famos (Ist. Ilidža)
12 - OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)FK Jedinstvo (Brčko)
12 - FK Velež (Nevesinje)FK Drina HE (Višegrad)
12 - FK Mladost (Gacko)FK Leotar (Trebinje)
Regionalna liga "Zapad"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1227.10.2017 - 14:30FK Naprijed (Banja Luka)FK Milan (Kosjerovo)
1228.10.2017 - 14:30FK Lijevče (Nova Topola)FK FSA (Prijedor)
1228.10.2017 - 14:30FK Mladost (Kotor Varoš)FK Gorica (Šipovo)
1229.10.2017 - 14:30FK Borac (Koz. Dubica)FK Karanovac
1229.10.2017 - 14:30FK Brdo (Hambarine)OFK Lauš (Banja Luka)
1229.10.2017 - 14:30FK Partizan (Kostajnica)FK Kladari
1229.10.2017 - 14:30FK ČelinacFK Ravan (Međeđa)
1229.10.2017 - 14:30FK Sloga (Saničani)FK Progres (Kneževo)
Regionalna liga "Centar"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1228.10.2017 - 14:30OFK Pridjel (Pridjel Donji)FK Trebava (Osječani)
1228.10.2017 - 14:30OFK Polet 1926 (Brod)FK Budućnost (Gornja Slatina)
1229.10.2017 - 14:30FK Mineral (Banja Vrućica)FK Sloga (Jakeš)
1229.10.2017 - 14:30FK Hajduk (Batkuša)FK Skugrić
1229.10.2017 - 14:30FK Crvena zvijezda (Obudovac)FK Sloga (Dugo Polje)
1229.10.2017 - 14:30FK RudankaFK Ozren (Paklenica)
1229.10.2017 - 14:30FK Zvijezda (Kakmuž)FK Naša krila (Kostajnica)
Regionalna liga - Istok

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1228.10.2017 - 14:30FK LokanjFK Milići
1229.10.2017 - 14:30FK ŠekovićiFK Vlasenica
1229.10.2017 - 14:30FK Lokomotiva (Brčko)FK Jedinstvo (Roćević)
1229.10.2017 - 14:30FK Podrinje (Tršić)FK Čelopek
1229.10.2017 - 14:30FK Radnički (Karakaj)FK Majevica (Lopare)
1229.10.2017 - 14:30FK TrnovicaFK Bratstvo (Bratunac)
1229.10.2017 - 14:30FK Omladinac (Potočari)FK Partizan (Donja Trnova)
1229.10.2017 - 14:30FK BSK Ledinci (Batković)FK Zadrugar (Donje Crnjelovo)
Regionalna liga "Јug"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
525.10.2017 - 15:30FK Romanija (Pale)FK Han Pijesak
126.10.2017 - 15:00FK Stakorina (Čajniče)FK Željeznica (Trnovo)
Ženska liga fudbala

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
6 - UŽNK Centar Red Star (Brčko)ŽFK Olimpik (Brčko)
6 - ŽFK Drina (Zvornik)ŽFK Sokolac
Kup FS RS

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
Omladinske lige BiH - grupa "Zapad"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
925.10.2017 - 15:00NK Jedinstvo (Bihać)NK Sloga (Otoka)
925.10.2017 - 12:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Sloboda (Novi Grad)
1129.10.2017 - 12:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Kozara (Gradiška)
1129.10.2017 - 12:00NK Podgrmeč (Sanski Most)FK Krajina (Cazin)
1129.10.2017 - 12:00NK Krajišnik (Velika Kladuša)NK Jedinstvo (Bihać)
1129.10.2017 - 12:00FK Rudar (Prijedor)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)
1129.10.2017 - 12:00NK Sloga (Otoka)FK Sloboda (Novi Grad)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
925.10.2017 - 10:00NK Jedinstvo (Bihać)NK Sloga (Otoka)
925.10.2017 - 10:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Sloboda (Novi Grad)
1129.10.2017 - 10:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Kozara (Gradiška)
1129.10.2017 - 10:00NK Podgrmeč (Sanski Most)FK Krajina (Cazin)
1129.10.2017 - 10:00NK Krajišnik (Velika Kladuša)NK Jedinstvo (Bihać)
1129.10.2017 - 10:00FK Rudar (Prijedor)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)
1129.10.2017 - 10:00NK Sloga (Otoka)FK Sloboda (Novi Grad)
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever A"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1129.10.2017 - 12:00NK Bratstvo (Gračanica)FK Borac (Šamac)
1129.10.2017 - 12:00FK Jedinstvo (Brčko)NK Zvijezda (Gradačac)
1129.10.2017 - 12:00FK Proleter (Teslić)FK Tekstilac Kort (Derventa)
1129.10.2017 - 12:00FK Modriča AlfaUFK Ilićka 01 (Brčko)
1129.10.2017 - 12:00HNK OrašjeSDFK Sloga (Doboj)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1129.10.2017 - 10:00NK Bratstvo (Gračanica)FK Borac (Šamac)
1129.10.2017 - 10:00FK Jedinstvo (Brčko)NK Zvijezda (Gradačac)
1129.10.2017 - 10:00FK Proleter (Teslić)FK Tekstilac Kort (Derventa)
1129.10.2017 - 10:00FK Modriča AlfaUFK Ilićka 01 (Brčko)
1129.10.2017 - 10:00HNK OrašjeSDFK Sloga (Doboj)
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever B"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1129.10.2017 - 12:00FK Sloga (Simin Han)OFK Gradina (Srebrenik)
1129.10.2017 - 12:00FK Napredak (Donji Šepak)FK Budućnost (Banovići)
1129.10.2017 - 12:00FK Drina (Zvornik)FK Radnički (Lukavac)
1129.10.2017 - 12:00FK Sloga (Tojšići)OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1129.10.2017 - 10:00FK Sloga (Simin Han)OFK Gradina (Srebrenik)
1129.10.2017 - 10:00FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)FK Podrinje (Janja)
1129.10.2017 - 10:00FK Napredak (Donji Šepak)FK Budućnost (Banovići)
1129.10.2017 - 10:00FK Drina (Zvornik)FK Radnički (Lukavac)
1129.10.2017 - 10:00FK Sloga (Tojšići)OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Zapad"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1028.10.2017 - 10:00FK Mineral (Banja Vrućica)FK Željezničar (Doboj)
1028.10.2017 - 10:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Proleter (Teslić)
1028.10.2017 - 10:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Kozara (Gradiška)
1028.10.2017 - 10:00FK Rudar (Prijedor)OFK Polet 1926 (Brod)
1028.10.2017 - 10:00SDFK Sloga (Doboj)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
1028.10.2017 - 10:00FK Borac (Banja Luka)FK Modriča Alfa

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1028.10.2017 - 12:00FK Mineral (Banja Vrućica)FK Željezničar (Doboj)
1028.10.2017 - 12:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Proleter (Teslić)
1028.10.2017 - 12:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Kozara (Gradiška)
1028.10.2017 - 12:00FK Rudar (Prijedor)OFK Polet 1926 (Brod)
1028.10.2017 - 12:00SDFK Sloga (Doboj)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
1028.10.2017 - 12:00FK Borac (Banja Luka)FK Modriča Alfa
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Centar"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
4 - FK Mladost (Donja Slatina)FK Vranjak
5 - FK VranjakFK Ozren (Petrovo)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
4 - FK Željezničar (Doboj)FK Ozren (Petrovo)
4 - FK Mladost (Donja Slatina)FK Vranjak
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Istok"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1128.10.2017 - 10:00FK Drina (Zvornik)FK Jedinstvo (Brčko)
1128.10.2017 - 10:00FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)FK Podrinje (Janja)
1128.10.2017 - 10:00OFK Zenit (Bijeljina)FK Napredak (Donji Šepak)
1128.10.2017 - 10:00FK Lokomotiva (Brčko)FK Borac (Šamac)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1128.10.2017 - 12:00FK Drina (Zvornik)FK Jedinstvo (Brčko)
1128.10.2017 - 12:00FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)FK Podrinje (Janja)
1128.10.2017 - 12:00OFK Zenit (Bijeljina)FK Napredak (Donji Šepak)
1128.10.2017 - 12:00FK Lokomotiva (Brčko)FK Borac (Šamac)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Јug"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
624.10.2017 - 16:00FK Mladost (Rogatica)FK Drina HE (Višegrad)

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
626.10.2017 - 16:00FK Han PijesakFK Slavija (Ist. Sarajevo)

Група "Херцеговина" - Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
828.10.2017 - 10:00FK Stakorina (Čajniče)FK Mladost (Gacko)
829.10.2017 - 13:00FK Leotar (Trebinje)FK Hercegovac (Bileća)

Група "Херцеговина" - Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
828.10.2017 - 11:30FK Velež (Nevesinje)FK Sutjeska (Foča)
829.10.2017 - 11:30FK Leotar (Trebinje)FK Hercegovac (Bileća)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
828.10.2017 - 10:00FK Velež (Nevesinje)FK Sutjeska (Foča)
829.10.2017 - 10:00FK Leotar (Trebinje)FK Hercegovac (Bileća)
Lige futsala


Прва лига футсала

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
104.11.2017 - 17:00KMF Sokrates (Banja Luka)KMF Brčko (Popovo polje - Distrikt Brčko)
104.11.2017 - 17:00KMF Kotor VarošKMF Ljubinje
104.11.2017 - 17:00KMF UgljevikKMF Jahorina (Pale)
104.11.2017 - 17:00KMF ČelinacKMF Ljubić (Prnjavor)


Друга лига футсала - група 1

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost


Друга лига футсала - група 2

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost

Poslednje dodato

bilteni20|10
16:15
Službeni glasnik FS RS br. 24 od 20. oktobra 2017.download
delegiranje20|10
12:01
Delegirana službena lica: RL Centar - 11. kolodownload
delegiranje19|10
11:53
Delegirana službena lica: RL Istok - 11. kolodownload
delegiranje18|10
14:27
Delegirana službena lica: RL Zapad - 11. kolodownload
delegiranje18|10
12:29
Delegirana službena lica: RL Zapad - 10. kolodownload
Dokumenti - Dokumenti Delegiranje - Delegiranja Fudbal - Sl. glasnik Arhiva - Arhiva

Reklame & Linkovi