Derbi kola

Uskoro...

Najava utakmica

Prva liga

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
20 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)FK Podrinje (Janja)
20 - SDFK Sloga (Doboj)FK Tekstilac Kort (Derventa)
20 - FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Rudar (Prijedor)
20 - FK Kozara (Gradiška)FK Borac (Šamac)
20 - FK Borac (Banja Luka)FK Sutjeska (Foča)
20 - FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)FK Drina (Zvornik)
Druga liga "Zapad"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
19 - FK Mladost (Donja Slatina)FK Jedinstvo (Žeravica)
19 - FK OmarskaFK Mineral (Banja Vrućica)
19 - FK Modriča MaksimaFK Sloboda (Novi Grad)
19 - FK Borac (Koz. Dubica)FK Sloga (Trn)
19 - FK Sloga (Srbac)FK Željezničar (Doboj)
19 - FK LaktašiFK Ozren (Petrovo)
19 - FK Ljubić (Prnjavor)FK BSK (Banja Luka)
19 - FK Proleter (Teslić)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
Druga liga "Istok"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
19 - FK Jedinstvo (Brčko)FK Mladost (Rogatica)
19 - FK Guber (Srebrenica)FK Sloga Junajted (Bijeljina)
19 - FK Drina HE (Višegrad)FK Proleter (Dvorovi)
19 - FK VlasenicaOFK Glasinac 2011 (Sokolac)
19 - FK Famos (Ist. Ilidža)FK Mladost (Gacko)
19 - FK Mladost (Bogutovo Selo)FK Velež (Nevesinje)
19 - FK Jedinstvo (Brodac)UFK Ilićka 01 (Brčko)
Regionalna liga "Zapad"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1605.04.2017 - 16:30FK Progres (Kneževo)FK Gomjenica (Prijedor)
19 - FK Progres (Kneževo)FK Karanovac
19 - FK Sloga DIPO (Donji Podgradci)FK Mladost (Kotor Varoš)
19 - FK Naprijed (Banja Luka)FK Kladari
19 - FK Gomjenica (Prijedor)FK Partizan (Kostajnica)
19 - OFK Lauš (Banja Luka)FK FSA (Prijedor)
19 - FK Brdo (Hambarine)FK Čelinac
Regionalna liga "Centar"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
17 - FK Crvena zvijezda (Obudovac)FK Vranjak
17 - FK Sloga (Dugo Polje)OFK Pridjel (Pridjel Donji)
17 - FK LiješćeFK Zvijezda (Kakmuž)
17 - FK Trebava (Osječani)FK Naša krila (Kostajnica)
17 - OFK Polet 1926 (Brod)FK Rudanka
17 - FK Budućnost (Gornja Slatina)FK Ozren (Paklenica)
17 - FK Hajduk (Batkuša)FK Skugrić
Regionalna liga - Istok

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1612.04.2017 - 15:30FK Jedinstvo (Roćević)OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)
19 - FK Zadrugar (Donje Crnjelovo)FK Lokanj
19 - FK Lokomotiva (Brčko)FK Podrinje (Tršić)
19 - FK MilićiFK Šekovići
19 - FK TrnovicaFK Bratstvo (Bratunac)
19 - FK Rudar (Ugljevik)FK Partizan (Donja Trnova)
19 - FK Mladost (Velika Obarska)FK Jedinstvo (Roćević)
Regionalna liga "Јug"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
6 - FK RudoFK Željeznica (Trnovo)
Ženska liga fudbala

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
622.04.2017 - 16:00ŽFK Mladost (Rogatica)ŽFK Čelik (Doboj)
622.04.2017 - 16:00UŽNK Centar (Brčko)ŽFK Sokolac
622.04.2017 - 16:00ŽFK Sloga Kakmuž (Petrovo)ŽFK Drina (Zvornik)
729.04.2017 - 16:00ŽFK Sloga Kakmuž (Petrovo)ŽFK Mladost (Rogatica)
Kup FS RS

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
429.03.2017 - 16:00FK Radnik (Bijeljina)FK Slaven (Dobrljin)
429.03.2017 - 16:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Leotar (Trebinje)
Omladinske lige BiH - grupa "zapad"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1502.04.2017 - 12:00FK Borac (Banja Luka)FK Rudar (Prijedor)
1502.04.2017 - 12:00FK Sloboda (Novi Grad)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)
1502.04.2017 - 12:00GNK Bratstvo (Bos. Krupa)FK Kozara (Gradiška)
1502.04.2017 - 12:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)NK Jedinstvo (Bihać)
1502.04.2017 - 12:00NK Sloga (Otoka)FK Krajina (Cazin)
1502.04.2017 - 12:00FK Ljubić (Prnjavor)NK Podgrmeč (Sanski Most)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1502.04.2017 - 10:00FK Borac (Banja Luka)FK Rudar (Prijedor)
1502.04.2017 - 10:00FK Sloboda (Novi Grad)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)
1502.04.2017 - 10:00GNK Bratstvo (Bos. Krupa)FK Kozara (Gradiška)
1502.04.2017 - 10:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)NK Jedinstvo (Bihać)
1502.04.2017 - 10:00NK Sloga (Otoka)FK Krajina (Cazin)
1502.04.2017 - 10:00FK Ljubić (Prnjavor)NK Podgrmeč (Sanski Most)
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever A"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever B"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Zapad"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1329.03.2017 - 14:00FK Ljubić (Prnjavor)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
1401.04.2017 - 10:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)
1401.04.2017 - 10:00FK Borac (Banja Luka)FK Kozara (Gradiška)
1401.04.2017 - 10:00FK Sloboda (Novi Grad)FK Rudar (Prijedor)
1401.04.2017 - 10:00FK Krupa (Krupa na Vrbasu)FK Ljubić (Prnjavor)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1329.03.2017 - 15:30FK Ljubić (Prnjavor)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Centar"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1101.04.2017 - 10:00FK Borac (Šamac)FK Mineral (Banja Vrućica)
1101.04.2017 - 10:00FK Proleter (Teslić)FK Modriča Maksima
1101.04.2017 - 10:00FK Željezničar (Doboj)FK Ozren (Petrovo)
1101.04.2017 - 10:00SDFK Sloga (Doboj)FK Tekstilac Kort (Derventa)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1101.04.2017 - 12:00FK Borac (Šamac)FK Mineral (Banja Vrućica)
1101.04.2017 - 12:00FK Proleter (Teslić)FK Modriča Maksima
1101.04.2017 - 12:00FK Željezničar (Doboj)FK Ozren (Petrovo)
1101.04.2017 - 12:00SDFK Sloga (Doboj)FK Tekstilac Kort (Derventa)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Istok"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1401.04.2017 - 10:00FK Radnik (Bijeljina)FK Podrinje (Janja)
1401.04.2017 - 10:00FK Drina (Zvornik)FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)
1401.04.2017 - 10:00OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)FK Rudar (Ugljevik)
1401.04.2017 - 10:00FK Lokomotiva (Brčko)UFK Ilićka 01 (Brčko)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1401.04.2017 - 12:00FK Radnik (Bijeljina)FK Podrinje (Janja)
1401.04.2017 - 12:00FK Drina (Zvornik)FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)
1401.04.2017 - 12:00OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)FK Rudar (Ugljevik)
1401.04.2017 - 12:00FK Lokomotiva (Brčko)UFK Ilićka 01 (Brčko)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Јug"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
5 - FK RudoFK Han Pijesak
8 - FK Mladost (Rogatica)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)
8 - FK Drina HE (Višegrad)FK Han Pijesak
8 - FK Romanija (Pale)FK Sokolac

Група "Сарајево-Романија" - Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
3 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)
5 - FK RudoFK Han Pijesak
6 - FK Han PijesakFK Famos (Ist. Ilidža)
6 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)FK Rudo

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1 - OFK Glasinac 2011 (Sokolac)FK Mladost (Rogatica)
3 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)
8 - FK Mladost (Rogatica)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)
8 - FK Drina HE (Višegrad)FK Han Pijesak

Група "Херцеговина" - Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1201.04.2017 - 13:00FK Hercegovac (Bileća)FK Velež (Nevesinje)
1202.04.2017 - 13:00FK Mladost (Gacko)FK Leotar (Trebinje)

Група "Херцеговина" - Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1201.04.2017 - 11:30FK Hercegovac (Bileća)FK Velež (Nevesinje)
1202.04.2017 - 11:30FK Mladost (Gacko)FK Leotar (Trebinje)
1202.04.2017 - 10:00FK Sutjeska (Foča)FK Stakorina (Čajniče)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1201.04.2017 - 10:00FK Hercegovac (Bileća)FK Velež (Nevesinje)
1202.04.2017 - 10:00FK Mladost (Gacko)FK Leotar (Trebinje)
Lige futsala

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
Futsal kup FS RS

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
229.03.2017 - 20:00KMF Jahorina (Pale)KMF Tango (Ist. Ilidža)

Poslednje dodato

delegiranje27|03
14:27
Delegirana službena lica: Kup FS RS - 1/2 finala (1. utakmica)download
delegiranje27|03
09:28
Delegirana službena lica: Futsal kup FS RS/Јahorina - Tangodownload
delegiranje26|03
18:55
Delegirana službena lica: RL Zapad - 18. kolodownload
delegiranje26|03
16:10
Delegirana službena lica: RL Zapad - 17. kolodownload
delegiranje26|03
15:55
Delegirana službena lica: RL Istok - 18. kolodownload
Dokumenti - Dokumenti Delegiranje - Delegiranja Fudbal - Sl. glasnik Arhiva - Arhiva

Reklame & Linkovi