Najava utakmica

Prva liga

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
223.08.2017 - 17:30FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Podrinje (Janja)
Druga liga "Zapad"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
3 - FK LaktašiFK Modriča Maksima
3 - FK Sloboda (Novi Grad)FK Borac (Šamac)
3 - FK Jedinstvo (Žeravica)FK Omarska
3 - FK Ljubić (Prnjavor)FK Proleter (Teslić)
3 - FK Sloga (Srbac)FK Sloga (Trn)
3 - FK Ozren (Petrovo)FK Dubrave (Gradiška)
3 - FK VranjakFK BSK (Banja Luka)
3 - FK Mladost (Donja Slatina)FK Željezničar (Doboj)
Druga liga "Istok"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
123.08.2017 - 17:30FK Velež (Nevesinje)FK Sloga Junajted (Bijeljina)
Regionalna liga "Zapad"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
326.08.2017 - 17:30FK Lijevče (Nova Topola)FK Naprijed (Banja Luka)
326.08.2017 - 17:30FK Mladost (Kotor Varoš)FK Brdo (Hambarine)
326.08.2017 - 17:30FK Progres (Kneževo)FK Milan (Kosjerovo)
327.08.2017 - 17:30FK Partizan (Kostajnica)FK Borac (Koz. Dubica)
327.08.2017 - 17:30FK ČelinacFK Karanovac
327.08.2017 - 17:30FK Sloga (Saničani)OFK Lauš (Banja Luka)
327.08.2017 - 17:30FK Ravan (Međeđa)FK Kladari
327.08.2017 - 17:30FK Gorica (Šipovo)FK FSA (Prijedor)
Regionalna liga "Centar"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
3 - FK Crvena zvijezda (Obudovac)FK Mineral (Banja Vrućica)
3 - OFK Pridjel (Pridjel Donji)FK Hajduk (Batkuša)
3 - FK RudankaFK Sloga (Jakeš)
3 - OFK Polet 1926 (Brod)FK Skugrić
3 - FK Zvijezda (Kakmuž)FK Sloga (Dugo Polje)
3 - FK Naša krila (Kostajnica)FK Trebava (Osječani)
3 - FK Budućnost (Gornja Slatina)FK Ozren (Paklenica)
Regionalna liga - Istok

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
326.08.2017 - 17:30FK Bratstvo (Bratunac)FK Majevica (Lopare)
327.08.2017 - 17:30FK Podrinje (Tršić)FK Šekovići
327.08.2017 - 17:30FK Radnički (Karakaj)FK Lokomotiva (Brčko)
327.08.2017 - 17:30FK TrnovicaFK Lokanj
327.08.2017 - 17:30FK Omladinac (Potočari)FK Vlasenica
327.08.2017 - 17:30FK BSK Ledinci (Batković)FK Milići
327.08.2017 - 17:30FK Zadrugar (Donje Crnjelovo)FK Jedinstvo (Roćević)
327.08.2017 - 17:30FK Partizan (Donja Trnova)FK Čelopek
Regionalna liga "Јug"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
Omladinske lige BiH - grupa "Zapad"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
127.08.2017 - 12:00FK Sloboda (Novi Grad)FK Kozara (Gradiška)
127.08.2017 - 12:00NK Sloga (Otoka)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)
127.08.2017 - 12:00FK Rudar (Prijedor)NK Jedinstvo (Bihać)
127.08.2017 - 12:00NK Krajšnik Velika KladušaFK Krajina (Cazin)
127.08.2017 - 12:00NK Podgrmeč (Sanski Most)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
127.08.2017 - 10:00FK Sloboda (Novi Grad)FK Kozara (Gradiška)
127.08.2017 - 10:00NK Sloga (Otoka)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)
127.08.2017 - 10:00FK Rudar (Prijedor)NK Jedinstvo (Bihać)
127.08.2017 - 10:00NK Krajšnik Velika KladušaFK Krajina (Cazin)
127.08.2017 - 10:00NK Podgrmeč (Sanski Most)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever A"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
127.08.2017 - 12:00SDFK Sloga (Doboj)FK Borac (Šamac)
127.08.2017 - 12:00HNK OrašjeUFK Ilićka 01 (Brčko)
127.08.2017 - 12:00FK Modriča MaksimaFK Tekstilac Kort (Derventa)
127.08.2017 - 12:00FK Proleter (Teslić)NK Zvijezda (Gradačac)
127.08.2017 - 12:00FK Jedinstvo (Brčko)NK Bratstvo (Gračanica)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
127.08.2017 - 10:00SDFK Sloga (Doboj)FK Borac (Šamac)
127.08.2017 - 10:00HNK OrašjeUFK Ilićka 01 (Brčko)
127.08.2017 - 10:00FK Modriča MaksimaFK Tekstilac Kort (Derventa)
127.08.2017 - 10:00FK Proleter (Teslić)NK Zvijezda (Gradačac)
127.08.2017 - 10:00FK Jedinstvo (Brčko)NK Bratstvo (Gračanica)
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever B"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
127.08.2017 - 12:00FK Radnički (Lukavac)FK Sloga (Tojšići)
127.08.2017 - 12:00FK Budućnost (Banovići)FK Drina (Zvornik)
127.08.2017 - 12:00FK Podrinje (Janja)FK Napredak (Donji Šepak)
127.08.2017 - 12:00OFK Gradina (Srebrenik)FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)
127.08.2017 - 12:00NK Slaven (Živinice)FK Sloga (Simin Han)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
127.08.2017 - 10:00FK Radnički (Lukavac)FK Sloga (Tojšići)
127.08.2017 - 10:00FK Budućnost (Banovići)FK Drina (Zvornik)
127.08.2017 - 10:00FK Podrinje (Janja)FK Napredak (Donji Šepak)
127.08.2017 - 10:00OFK Gradina (Srebrenik)FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)
127.08.2017 - 10:00NK Slaven (Živinice)FK Sloga (Simin Han)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Zapad"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
126.08.2017 - 10:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Mineral (Banja Vrućica)
126.08.2017 - 10:00FK Rudar (Prijedor)FK Željezničar (Doboj)
126.08.2017 - 10:00SDFK Sloga (Doboj)FK Sloboda (Novi Grad)
126.08.2017 - 10:00FK Modriča MaksimaFK Kozara (Gradiška)
126.08.2017 - 10:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)OFK Polet 1926 (Brod)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
126.08.2017 - 12:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Mineral (Banja Vrućica)
126.08.2017 - 12:00FK Rudar (Prijedor)FK Željezničar (Doboj)
126.08.2017 - 12:00SDFK Sloga (Doboj)FK Sloboda (Novi Grad)
126.08.2017 - 12:00FK Modriča MaksimaFK Kozara (Gradiška)
126.08.2017 - 12:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)OFK Polet 1926 (Brod)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Istok"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
126.08.2017 - 10:00UFK Ilićka 01 (Brčko)FK Jedinstvo (Brčko)
126.08.2017 - 10:00FK Radnik (Bijeljina)FK Borac (Šamac)
126.08.2017 - 10:00FK Lokomotiva (Brčko)FK Napredak (Donji Šepak)
126.08.2017 - 10:00OFK Zenit (Bijeljina)FK Podrinje (Janja)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
126.08.2017 - 12:00UFK Ilićka 01 (Brčko)FK Jedinstvo (Brčko)
126.08.2017 - 10:00FK Radnik (Bijeljina)FK Borac (Šamac)
126.08.2017 - 12:00FK Lokomotiva (Brčko)FK Napredak (Donji Šepak)
126.08.2017 - 12:00OFK Zenit (Bijeljina)FK Podrinje (Janja)

Poslednje dodato

dokumenti21|08
16:07
Adresar klubova Prve lige koji se takmiče u sezoni 2017/18.download
dokumenti21|08
16:07
Adresar klubova Druge lige "Istok", sezona 2017/18.download
dokumenti21|08
16:07
Adresar klubova Druge lige "Zapad", sezona 2017/18.download
delegiranje21|08
16:05
Delegirana službena lica: RL Centar - 1. kolodownload
bilteni17|08
14:14
Službeni glasnik br. 15 od 18. avgusta 2017.download
Dokumenti - Dokumenti Delegiranje - Delegiranja Fudbal - Sl. glasnik Arhiva - Arhiva

Reklame & Linkovi